تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی به منظور تامین سلامت و بهداشت افراد استفاده می شود. فروشگاه اینترنتی اول بایو  از طریق  همکاری  با تامین کنندگاه معتبر تجهیزات پزشکی سعی داشته است تا گام بلندی در خصوص برآورده سازی نیازها و ارتقای سطح سلامت  هموطنان عزیز بردارد.

از جمله تجهیزات و کالاهای پزشکی می توان به کالاهای مادر و نوزاد، انواع جوراب واریس، دستگاه هایی مانند فشارسنج، انواع کفی و ساپورتها و بریس ها و غیره.. اشاره نمود. 


حالت نمایش:
جوراب واریس
نمایش سریع

جوراب واریس

جوراب واریس پا یک از موثرترین راه ها برای درمان علائم بیماری واریس و رگ‌های عنکبوتی است. این جوراب با بالا بردن گردش خون در پاها به حل این مشکل می‌پردازد. به عبارتی جوراب‌های واریس به بازگشت خون به قلب کمک می‌کنند. بیشتر جوراب‌های واریس به صورت پلکانی هستند به این معنا که نیروی فشرده‌کنندگی آن‌ها از پایین به بالا ک..

پک باتری دستگاه های الکترو شوک
نمایش سریع

پک باتری دستگاه های الکترو شوک

پک باتری دستگاه الکترو شوک به مرور زمان با کارکرد دستگاه نیاز به تعویض یا تعمیرات دارد، فروشگاه اینترنتی اول بایو با داشتن کاردری مجرب توانایی انجام خدمات تعویض و تعمیر انواع باتری های دستگاه الکتروشوک را دارا می باشد.از انواع دستگاه هایی که قابلیت سرویس آنها وجود دارد می توان به الکترو شوکهای نیهن کهدن، زول،کولپارس، پرایمدیک، لایف پک و غیره اشاره ..

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)