جوراب واریس
جوراب واریس
جوراب واریس
جوراب واریس

توضیحات محصول

جوراب واریس پا یک از موثرترین راه ها برای درمان علائم بیماری واریس و رگ‌های عنکبوتی است. این جوراب با بالا بردن گردش خون در پاها به حل این مشکل می‌پردازد. به عبارتی جوراب‌های واریس به بازگشت خون به قلب کمک می‌کنند. بیشتر جوراب‌های واریس به صورت پلکانی هستند به این معنا که نیروی فشرده‌کنندگی آن‌ها از پایین به بالا کاسته می شود. با تنگ‌تر بودن جوراب‌ها در قسمت قوزک پا و کاسته شدن از تنگی آن به سمت بالا، جریان خون از پایین پاها به سمت بالا هدایت می‌شود. همچنین این جوراب‌ها باعث وارد آمدن فشار بر روی رگ‌ها و تسهیل جریان خون در آن‌ها می‌شود. این کار باعث بالا رفتن سرعت جریان خون می‌شود. این دو اثر با کمک یکدیگر باعث می‌شوند که جریان خون از پاها به سمت قلب تسهیل گردد. این کار باعث روان شدن خون تمیزدارای اکسیژن از قلب در سرخرگ‌ها شده و جایگزین خون‌های قدیمی می‌شود.

جوراب واریس به پاها کمک می‌کند تا خون را در خلاف جهت جاذبه زمین به سمت قلب حرکت دهد. با این کار بازگشت خون به سمت پایین در رگ‌ها مشکل می‌شود و این کار احتمال ایجاد رگ‌های واریسی را کم می‌کند. جوراب واریس نه تنها حرکت خون را بیشتر و در نتیجه امکان ظاهر شدن رگ‌های واریسی را از بین می‌برد بلکه باعث کاهش رگ‌های واریسی موجود نیز می‌گردد. جوراب واریس با وارد آوردن فشار به پوست، باعث جلوگیری از انبساط رگ‌های نزدیک به سطح پوست می‌شود. این کار احتمال کشش خون و برآمده شدن رگ‌های خونی را از بین می‌برد. ​لازم است بدانید جوراب واریس توانایی معالجه یا از بین بردن رگ‌های واریس را ندارد بلکه باعث کاهش علائم، اثرات و شدت آن‌ها می‌شود. 

بانوان و آقایان می وانند از جوراب های واریس استفاده نموده و به مراقبت از پاهای خود بپردازند. 

وبسایت اینترنتی اول بایو با داشتن نمایندگی فروش جوراب های واریس برندهای معتبری همچون سگواریس Sigvaris ، مدی MEDI ، وریمد Varimed و... توانایی تامین انواع جوراب های واریس از جمله زیر زانو، شلواری و بالای زانو را دارا می باشد.

جهت سفارش با شماره ذکر شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

جوراب واریس پا یک از موثرترین راه ها برای درمان علائم بیماری واریس و رگ‌های عنکبوتی است. این جوراب با بالا بردن گردش خون در پاها به حل این مشکل می‌پردازد.