ردسیف RedSafe بافر بارگذاری و نمایان سازی DNA
ردسیف RedSafe بافر بارگذاری و نمایان سازی DNA

خصوصیات محصول

  • حجم 1 میلی لیتر
  • دمای نگهداری 2 الی 8 درجه سانتی گراد
  • تاریخ انقضاء یک سال

توضیحات محصول

ردسیف Red safe، سرعت، حساسیت و کارایی را در یک محصول فراهمنموده است. ردسیف با خاصیت فلورسانس در نور UV محصولی بی خطر در نمایان سازی DNA می باشد. با استفاده از این محصول دیگر نیازی به غوطه ور سازی ژل آگارز در اتیدیوم برماید، Gel red و یا هر محصول مشابه که با اتصال به DNA به آن خاصیت فلورسانت می دهد نیست.

از این محصول می توان برای نمونه های کم و تعداد چاهک های پایین یک ژل الکتروفورز استفاده نمود. با این محصول هم می توان محصول PCR یا DNA مورد آزمایش را در چاهک ها بارگزاری نمود و هم آنها را رنگ آمیزی فلورسانت کرد.

 

مزایا:

- کاربرد آسان­تر نمایان­سازی DNA در مقایسه با روش های رایج دیگر

- سهولت بارگذاری DNA در کف چاهک­های ژل الکتروفورز

- تفکیک بهتر باند های DNA نسبت به محصولاتی همچون اتیدیوم برماید

- تسریع و کاهش مراحل الکتروفورز

-  سازگار با کلیه دستگاه های Gel Doc رایج

-  رفع مشکل  ناهمگنی غلظت اتیدیوم برماید و ژل رد در ژل هایی که در این مواد غوطه ور شده اند

 

ملاحظات:

- قبل از استفاده خوب مخلوط شود.

- از تابش نور مستقیم جلوگیری گردد.

-دمای نگهداری این محصول 4  ̊ می باشد

 

نحوه استفاده:

این محصول 6X می باشد و باید به میزان 1:5 با DNA یا محصول PCR ترکیب شود. برای مثال به ازای 25 میکرولیتر از محصول PCR، 5 میکرولیتر از این محصول استفاده می شود.  در هنگام استفاده به خوبی مخلوط شود و درون چاهک های اکتروفورز بارگذاری گردد.

 

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ردسیف Red safe، سرعت، حساسیت و کارایی را در یک محصول فراهمنموده است. ردسیف با خاصیت فلورسانس در نور UV محصولی بی خطر در نمایان سازی DNA می باشد. با استفاده از این محصول دیگر نیازی به غوطه ور سازی ژل آگارز در اتیدیوم برماید، Gel red و یا هر محصول مشابه که با اتصال به DNA به آن خاصیت فلورسانت می دهد نیست.

از این محصول می توان برای نمونه های کم و تعداد چاهک های پایین یک ژل الکتروفورز استفاده نمود. با این محصول هم می توان محصول PCR یا DNA مورد آزمایش را در چاهک ها بارگزاری نمود و هم آنها را رنگ آمیزی فلورسانت کرد.

Upsell products

آیتمی برای نمایش وجود ندارد!