پروتئیناز K محلول 20mg/ml حجم 0.5ml
پروتئیناز K محلول 20mg/ml حجم 0.5ml

پروتئیناز K محلول 20mg/ml حجم 0.5ml

0 نظر سفارش (0)
70,000تومان
کد محصول: 1018332
موجودی در انبار
تعداد بازدید 20 بازدید

خصوصیات محصول

  • 0.5ml
  • تاریخ انقضاء یک سال
  • ایران
  • 20mg/ml

توضیحات محصول

پروتئیناز K یک سرین پروتئاز بسیار فعال با پایداری بالا می باشد. شواهدی که از طریق مطالعات ساختاری بدست آمد نشان داد که این آنزیم متعلق به خانواده سوبتیلیسین با جایگاه فعال کاتالیتیک  (Asp39-His69-Ser224). می باشد. این آنزیم در شرایط محیطی متفاوت پایدار می ماند که از جمله آن می توان به تغییرات در pH ، نمک های بافری، دترجنتها (SDS) و دما اشاره نمود.پروتئیناز k  در حضور 0.1 تا 0.5 از SDS فعال مانده و بسیاری از پروتئینها و نوکلئازها را در هنگام تخلیص DNA هضم می کند.

پروتئیناز K  پیوند های پپتیدی متصل به گروه کربوکسیل اسیدهای آمینه آروماتیک و آلیفاتیک با کربن آلفای بسته شده را برش می دهد. pH اپتیمم برای فعالیت P.K از 7.5 تا 9 می باشد و نقطه ایزو الکتریک آن 8.9 است. برای فعال شدن پروتئیناز K نیاز به 1 الی 5 میلی مولار Ca2+   می باشد. پروتئیناز K بوسیله PMSF مهار می شود.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

پروتئیناز K یک سرین پروتئاز بسیار فعال با پایداری بالا می باشد. شواهدی که از طریق مطالعات ساختاری بدست آمد نشان داد که این آنزیم متعلق به خانواده سوبتیلیسین با جایگاه فعال کاتالیتیک  (Asp39-His69-Ser224). می باشد. این آنزیم در شرایط محیطی متفاوت پایدار می ماند که از جمله آن می توان به تغییرات در pH ، نمک های بافری، دترجنتها (SDS) و دما اشاره نمود.پروتئیناز k  در حضور 0.1 تا 0.5 از SDS فعال مانده و بسیاری از پروتئینها و نوکلئازها را در هنگام تخلیص DNA هضم می کند.

Upsell products

آیتمی برای نمایش وجود ندارد!